14. Niedziela zwykła

  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę  o godz. 18.00. Podziękowania i prośby składać można do skarbony przy obrazie  MB Nieustającej Pomocy.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek. Msza św. w int. powołań o godz. 18:00, po niej różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21:00. Spowiedź św. również do godz. 21:00.
  3. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  4. 6 lipca wyrusza 88. Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę o godz. 8:00 Msza św. w Katedrze. Zachęcamy do pielgrzymowania (można zapisać się w trakcie pielgrzymki), tych którzy zostają w domach zapraszamy do duchowego pielgrzymowania w kościołach miasta Poznania (program w gablocie i na stronie www oraz FB parafii).
  5. Do wieczności odeszli nasi parafianie: +Marek Komorniczak, l. 37, ul Poznańska;  +Aleksander Szofer, ul. Kościelna Wieczny odpoczynek…
DZIEŃGODZINTENCJA
4.07. –  poniedziałek            7:00Śp. Jan Bednarek – gregorianka
 7:00 
 8:00W intencji Michaliny Cyganiak w dniu urodzin z podziękowaniem za opiekę Bożą i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 8:00Śp. Aleksandra Dukarska
 18:00W intencji Małgorzaty z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo
 18:00Śp. Leszek Jakubiak
5.07. –  wtorek             7:00Śp. Jan Bednarek – gregorianka
 8:00O zdrowie i Boże bł. dla Anny i córki Katarzyny z rodziną oraz o światło Ducha Świętego dla trzech wnuków w nauce
 8:30Śp. Marek Komorniczak – pogrzebowa
 18:00Śp. Leokadia Skubel
 18:00Śp. Kazimiera Kopa
6.07. – środa7:00Śp. Jan Bednarek – gregorianka
 8:00Śp. Franciszek Mattheus
 8:00 
 18:00W intencji próśb i podziękowań z nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 18:00Śp. Andrzej Zaremba w 4 rocznicę śmierci oraz Anna
7.07. – czwartek7:00Śp. Jan Bednarek – gregorianka
 8:00O łaskę Bożego Miłosierdzia nad Katrin i jej dziećmi Oliwierem i Beniaminem
 8:00 
 18:00W intencji Duszpasterzy oraz za powołania kapłańskie, misyjne i zakonne
 18:00Śp. Piotr i Regina oraz za zmarłych z rodziny
8.07. – piątek7:00Śp. Jan Bednarek – gregorianka
 8:00W intencji Urszuli w dniu urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 8:00 
 18:00Śp. Adelajda i Leonard
 18:00Śp. Ireneusz Baranowski w 15 rocznicę śmierci, Bogdan i za zmarłych z rodziny
9.07. – sobota7:00 
 8:00O zdrowie i Boże bł. dla Anny i córki Katarzyny z rodziną oraz o światło Ducha Świętego dla trzech wnuków w nauce
 8:00 
 18:00Śp. Jan Bednarek – gregorianka
 18:00Śp. Krystyna i Stanisław Bartkowiak, Helena i Kazimierz Szulczyńscy
10.07. – niedziela7:30Śp. Irena Antczak w 3 rocznicę śmierci
 9:00Śp. Jan Bednarek – gregorianka
 10:15Śp. Tadeusz Budaj w 40 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny
 11:30Śp. Anna
 13:00Śp. Henryk Buksa
 14:15Msza święta  w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego
 18:00Śp. Ewa Jarczaszek
 19:30Śp.  Ewa Teszner