5 Niedziela zwykła – 4.02.2024 r.

1.     Za tydzień 11 lutego  przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes jest to także XXXII Światowy Dzień Chorego obchodzony w tym roku pod hasłem: „Nie jest dobrze, by człowiek był sam”. Leczyć chorego poprzez leczenie relacji.

W czasie Mszy św. o godz. 10:15 będzie można przyjąć sakrament namaszczenia chorych.

2.     Przypominamy również, że kapłani z okazji pierwszego piątku każdego miesiąca odwiedzają z sakramentami świętymi osoby chore, starze, samotne. Zadbajmy o swoich bliskich i zaproponujmy im comiesięczne odwiedziny kapłana z sakramentami świętymi.

3.     Spotkanie grupy liturgicznej w środę o godz. 19:00 w salce A.

4.      Dziś ostatni dzień zapisów na półkolonie zimowe dla dzieci. Link do formularza na stronie www. Zachęcamy do zapisów!

5.     W związku z rozpoczynającymi się za tydzień feriami najbliższe spotkania Duszpasterstwa Dzieci, próba scholi i zbiórka ministrantów w marcu. Prosimy rodziców o śledzenie informacji.

6.     Za tydzień druga niedziela miesiąca – składka przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła. Dziękujemy za ofiary składane  na rzecz utrzymania parafii i naszego kościoła. (Pekao S.A: 61 1240 6902 1111 0010 7450 2946)

7.     Do nabycia  „Przewodnik Katolicki” i Gość Niedzielny”.