Zmartwychwstanie Pańskie – 31.03.2024 r.

 1. Dziękujemy tym wszystkim, którzy w naszym kościele uczestniczyli w liturgii Triduum Paschalnego. Dziękujemy za przygotowanie naszej świątyni do Świąt Wielkanocnych: służbie liturgicznej Duszpasterstwa Tradycji, która przygotowała Ciemnice i Grób Pański, służbie liturgicznej naszej parafii, panom seniorom, szafarzom Komunii świętej, scholii i chórowi, panu organiście, panom kościelnym i pocztom sztandarowym.
 2. Dziś i w poniedziałek wielkanocny nie będzie Mszy św. o godz. 19:30. Jutro składka przeznaczona na KUL, Wydział Teologiczny i szkoły katolickie.
 3. Spotkania dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii św.:
 • SP 27 w środę godz. 16:30
 • SP 36 i inne w piątek godz. 16:30
 1. Msza św. z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci klas III w sobotę o godz. 17:00.
 2. W tym tygodniu przypada:
 • pierwszy czwartek miesiąca – wieczorna Msza święta o godz. 18:00 w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych, po niej różaniec i adoracja do godz. 20:00 z okazją do spowiedzi świętej. Po Mszy również spotkanie dla ministrantów i ich rodziców oraz rodzeństwa w salce A.
 • pierwszy piątek miesiąca – spowiedź św. od 7:00 – 8:00 i od 17.00 – 18.30; z racji oktawy wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 • pierwsza sobota miesiąca – nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o 7:30 różaniec, Msza święta i medytacja biblijna
 1. W środę w kościele po wieczornej Mszy św. drugie spotkanie w ramach szkoły modlitwy. Tym razem tematem będzie modlitwa różańcowa.
 2. W piątek o godz. 19:00 spotkanie młodzieży w salce A. Szczególnie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. 7 i 8, którzy mają jakiekolwiek zaległości w spotkaniach w swoich grupach.
 3. W sobotę spotkania duszpasterstwa dzieci: 11:00 – Słowo Życia, 12:00 – próba scholi.
 4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego i początek tygodnia miłosierdzia. Po Mszy św. o godz. 10:15 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia; po Mszy św. o 11:30 modlitwa w intencji rodzin z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Przed kościołem zbiórka do puszek na caritas archidiecezjalną.
 5. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiarę na daninę diecezjalną. Można jeszcze spełnić tę powinność.